Exmutter

Dünyada En Romantik 10 Tüneli

1. RHODODENDRON Tüneli, İRLANDA

img

Reenagross Park, göze ilk çarpan mor güller, ağaçlar doğal tünel oluşturmasıyla da romantik bir yürüyüş yaparak ilişkinizi güçlendirebilirisiniz.
İşin garibi İrlanda'da orman da yetişen güllere ot olarak kabul edilir ve zehirli,  vahşi olanları ceza olarak kullanılıyor olabilir.

2. CHERRY BLOSSOM Tüneli, ALMANYA

imgHer yıl Bonn kentinde binalar arasında çevrili bu ağaçlar,  sokaklarda dolaşanlar için romantik bir tünel oluşturuyor. Güzel pembe kiraz çiçekleri de sürer. Sonra, bu çiçekler sezon sonu yere düşebilir ve yaprakları inanılmaz bir pembe hal alır.

3. TUNNEL OF LOVE, UKRAYNA

imgAşk için en ünlü tünellerden biri olan bu demir yolu Ukrayna'da kaprisli demir yolu da deniz. Fotoğraf çekmek için popüler bir mekandır. Sonbaharları renkli, doğal bir çevreye sahip. Aman dikkat bu demir yolundan halen tren geçmekte.

4. GUELL Parkı, İSPANYA

img

Barcelona Park Guell mimarlık ve tasarım nefes kesen bir başyapıt ve bu çarpıcı geçit bir istisna değildir. İspanya'da en romantik yerlerinden biri yaparken, neden şaşırtıcı taş sütunlar aralarında biri sevgilisi ile gezintiye çıkmak isteyeceğini anlamış değilim.

5. TUNNEL OF LOVE, VEGAS

imgBruce Willis ve Demi Moore ve Frank Sinatra ve Mia Farrow gibi birçok ünlü evliliklerini ev sahipliği yaptı. Little White Wedding Chapel dışında, selamlamak için Eroslardan ile boyanmış şirin küçük bir tünel eşleri-to-be ve üzerinde yeni evlileri görebilirsiniz. Eğer Vegas daysanız yani ...

6. ROCK OLUŞUMU, İTALYA

imgDünyanın en ikonik yerlerinden biridir, Capri, İtalya, Faraglioni kaya oluşumu popüler bir turistik yerleridir. Aşk yaşanan ilk tünel olduğu söylenir sözde ve 
bunun altında yelken gibi sevgilini öpmek için iyi bir şans olduğunu düşünülüyor. Bu arada geleceğini mühürlediğini de düşünüyorlar.

7. VOLLAERSZWART STUDIO, HOLLANDA

img

Hollanda'da Stüdyo Vollaerswart tarafından bu sanat kurulum aslında kılık değiştirmiş bir bisiklet tüneli olan, eş seçti sevgi ve iyi duygular yayan parlak bir alan oluşturmak için sanatçıların, kalpleri kağıt şekillendirerek ve bunlar sevgi ile kızdırmak için siyah ışıkları yaktılar!

8. CALGARY ZOO, ALBERTA

img

Calgary Hayvanat Bahçesi Noel Zaman etrafında bir festival yer alır. Her yıl hayvanat bahçesi çevresindeki tüm şekil ve boyutlarda 200.000 yanar koyarak, Zoolights çağırdıklarını düşünürler. Bu geçit Aşk Tüneli olarak adlandırılır ve bu yüzden görmek kolaydır. Çok romantik  bir soğuk kış gecesi sevgiliniz  ile tüm bu güzel ışıklar da yürüyüşe çıktığınızı düşünün.

9. WISTERIA TÜNELİ, JAPONYA

imgBu çiçekler güzel bir tünel masalı gibi görünüyor ve onun Külkedisi gibi olduğunu hayal edin. Sadece kısa bir süre için var. Wisteria Mayıs ayı başlarında içine Nisan ayının son birkaç gün içinde bulunur, bu nedenle Japonya'da bu archway güzel ve romantik bir yürüyüş için gezi planı bu aylarda zorunda kalacaksınız!

10. GLOWWORM CAVES, YENİ ZELANDA

img

Koyun dışında sanki Yüzüklerin Efendisinde gibi olacaksınız. Yeni Zelanda North Island Waitomo alanındaki büyülü ateş böceği mağaraları için seyahat tutkunları arasında ünlüdür. Orada yakın ve kişisel parlak mağaraları bu kadar görmek başka yerde mümkün olmayacaktır. Boru turları, tekne turları ve akşam yürüyüş turları yapabilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor

Konu ve Kullanıcı Şikayet